جدیدترین مقالات و مطالب

نظریه پردازان معتقدند: نوستراداموس، دانشمند بزرگ قرن 16، در اشعار خود پیروزی ترامپ در انتخابات سال 2016 را پیش بینی کرده است. به گفته آن ها پس از انتخاب شدن ترامپ، جهان در معرض فاجعه ای بزرگ و جنگ جهانی سوم قرار خواهد گرفت.

نوستراداموس و پیش بینی جنگ جهانی سوم

به گزارش نسیم انتظار، نوستراداموس در رباعی 81 خود نوشته است: «آن فوق العاده بی شرم و عربده کش بی پروا به عنوان فرمانده ارتش انتخاب می شود: در مشاجره جسور و چیره است، پل شکسته دیده می شود، شهر از ترس بی فروغ خواهد شد.»

به عقیده کارشناسان منظور از " بی شرم و عربده کش بی پروا" کسی جز ترامپ، رییس جمهور جدید آمریکا، نیست.

نوستراداموس در قرن شانزدهم در رباعی 40 خود می نویسد: «شیپور چی دروغگویی که جنونش را پنهان می کند، باعث تغییر قوانین در بیزانس (یونان قدیم) خواهد شد.»

توجه داشته باشید که نوستراداموس دانشمند و شاعری فرانسوی بوده است. معادل فرانسوی کلمه "شیپور" یا "شیپور چی" که در شعر نوستراداموس به کار رفته، کلمه trompette است که در فرانسوی "تخامپِت" و در انگلیسی "ترامپیت" تلفظ می شود و به ترامپ بسیار شبیه است.

او در ادامه این رباعی می گوید: «از مصر مردی به پیش آمده و قصد صدور فرمان عقب نشینی، تغییر پول و معیار ها را دارد.»

در حالی که نوستراداموس از بیزانس و مصر به وضوح نامبرده است، نظریه پردازان معتقدند که این پیش بینی با شرایط فعلی آمریکا کاملا هماهنگ بوده و پناهجویان زیادی از سمت یونان به سمت کشور های اروپایی و آمریکایی در حال حرکتند.

ترامپ در طول مبارزات انتخاباتی خود به خاطر دیدگاه و نظراتش در مورد پناه جویان، سر و صدای زیادی به پا کرد. به همین دلیل کارشناسان معتقدند که میان پیش گویی نوستراداموس و این قضیه ارتباطی وجود دارد. پیروان نوستراداموس فکر می کنند که او سال ها پیش پیروزی ترامپ در انتخابات را پیش بینی کرده است و اکنون آن ها نگران به وقوع پیوستن جنگ جهانی سوم هستند.

علاوه بر این، "بابا وانگا" که پدر معنوی بلغاری ها محسوب می شود، پیش بینی کرده است که باراک اوباما آخرین رییس جمهور آمریکا خواهد بود (که اکنون قرار است جای خود را به ترامپ دهد). تاکنون 85 درصد پیش بینی های "بابا وانگا" درست از آب درآمده است. او قبلا حوادثی مثل 11 سپتامبر، شکل گیری و قدرت گرفتن داعش و سیاه پوست بودن چهل و چهارمین رییس جمهور آمریکا (اوباما) را پیش بینی کرده بود.

"بابا وانگا" سال 1996 در سن 85 سالگی درگذشت، ولی پیش بینی او در مورد این که اوباما آخرین رییس جمهور آمریکاست، می تواند نشانه ای از پیش رو بودن جنگ جهانی سوم و پایان دنیا در آینده ای نزدیک باشد.

نظریه پردازان معتقدند که این پیش بینی ها با دیدگاه های رییس جمهور جدید آمریکا یعنی ترامپ سازگار است، چرا که او قصد دارد تعداد سربازان این کشور را به 540 هزار نفر افزایش داده و تعداد کشتی های جنگی را به 350 و هواپیما های جنگنده را به 1200 فروند برساند. همچنین او قصد دارد برای رو به رو شدن با آنچه تهدید ایران و کره شمالی می نامد، ناوشکن های جدیدی خریداری کند.

طبق پیش گویی های نوستراداموس، جنگ جهانی سوم همزمان با پدیدار شدن یک ستاره دنباله دار در آسمان، افزایش خشونت و بلایای طبیعی در جهان و روی دادن جنگ هسته ای، بین دو قدرت اصلی در جهان آغاز شده و 27 سال به طول می انجامد.

این مطلب از پایگاه techtimes دریافت و ترجمه شده است. سایت نسیم انتظار این مطلب را تایید یا رد نمی کند.

دیدگاه‌ها  

0 #5 broderie 1396-06-26 19:27
Thanks to my father who told me about this web site, this blog
is in fact remarkable.
نقل قول کردن | گزارش به مدیر
-1 #4 saeid 1396-05-07 09:47
اگه جنگ اتمی بشه یه سال بیشتر طول نمیکشه و بعدش نسل بشر
منقرض میشه.پس پیشبینی نوستر اداموس اشتباه است زیرا که
27سال جنگ اونم از نوع اتمی محاله
نقل قول کردن | گزارش به مدیر
-1 #3 علی 1396-03-25 01:54
این نوسترا همه رو دست انداخته
وای به حال ما اگه الاف حرف هایی همچنینی شیم
نقل قول کردن | گزارش به مدیر
+1 #2 سعید 1395-11-23 07:31
با سلام
شمارو به خدا تمومش کنید
مگه طبق پیش بینی نوستراداموس قرار نبود دنیا در سال 2012 تموم بشه و با این حرف کل دنیا رو سر کار گذاشتند
باز هم می خواهید مردم رو سر کار بزارید؟
نقل قول کردن | گزارش به مدیر
+8 #1 حامد 1395-09-29 11:26
عالی بود مقالتون ممنونم
نقل قول کردن | گزارش به مدیر

نوشتن دیدگاه

نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید!

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید